شرایط استفاده :

این توافقنامه نشان دهنده توافق کامل بین تیم ما و مشتریان و جایگزین هر نوع توافق کتبی یا شفاهی است. به محض اینکه اطلاعاتی جدید در وب سایت واگریک [دات] کام انتشار شود، تیم ما ممکن است این شرایط و ضوابط را تغییر دهد و یا آن را تقویت کند، و یا قیمت ها را تغییر دهد و همچنین قطع و یا نوع خدمات را تغییر دهد.

تحت شرایط این قرارداد، قرار دادن اطلاعات بر روی سرورهای تیم ما و هر نوع خرید از فروشگاه ما بر این اساس هست که شما این توافق نامه را خوانده درک و قبول کردید و تمام فعالیت های شما به شرایط و ضوابط مندرج در اینجا محدود می شود. اگر فعالیت شما نمی تواند به این شرایط و ضوابط محدود شود باید از خریدن کالا و یا سرویس‌های این تیم خوداری کنید.

 

قوانین:

مطمئنا هر شرکت قوانین بسیار محکمی خواهد داشت که این امر برای حفظ کیفیت شرکت و سرویس‌ها لازم می‌باشد.

تیم ما (وب سایت واگریک [دات] کام) دارای سه‌ دسته از قوانین است:

 

شرایط سرویس دهی برای دریافت کالاهای دیجیتال

 1. بعد از واریز وجه از طریق درگاه‌های سایت، تیم ما در اسرع وقت نسبت به تهیه کالا اقدام نموده و از طریق پیک یا پست پیشتاز برای خریدار ارسال خواهد کرد.
 2. آدرس‌های اعلام شده خریدار، بایستی به صورت دقیق و خوانا و دارای کدپستی (۱۰ رقمی) باشد تا مشکلی بابت ارائه کالا توسط پست یا پیک به خریدار نشود.
 3. بازدهی زمانی تحویل کالا بین ۲۴ ساعت الی ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.
 4. کلیه اطلاعات در هنگام ثبت نام باید به صورت کاملا حقیقی و صحیح وارد شود.

شرایط سرویس دهی برای خدمات انفورماتیک

 1. اشخاص حقیقی می‌توانند رایانه و یا نوت بوک شخصی خود را با هماهنگی با تلفن‌های اعلام شده به دست تیم ما برسانند.
 2. مسئولیت حمل و نقل نادرست توسط خریدار، به عهده خود خریدار خواهد بود.
 3. کلیه سرویس‌های میزبانی تیم ما به‌ صورت مدیریت نشده است، در صورت انجام مدیریت سرویس‌ها هزینه‌های فوق جداگانه محاسبه می‌شود.
 4. کلیه اطلاعات در هنگام ثبت نام باید به صورت کاملا حقیقی و صحیح وارد شود.
 5. مسئولیت مستقیم سرور و میزبانی با شخص خریدار است و رسیدگی به مسائل تخلف ممکن است تا ۷۲ ساعت به طول انجامد.

تعهدات مشتری

 1. هزینه اجاره سرویس‌های مجازی (میزبانی و …) حداکثر تا ۲۴ ساعت پس‌ از آخرین مهلت صورت‌حساب بایستی توسط خریدار پرداخت شود.
 2. استفاده از سرویس‌ها برای ارسال رایانامه ناخواسته (Spam) ممنوع می‌ باشد، و پس از دریافت اخطار از سوی دیتا سنتر سرویس شما بدون اطلاع و بارگشت وجه قطع می شود و دیگر به هیچ وجه باز نخواهد شد.
 3. سرویس‌های امریکا ما مشمول قوانین کپی‌ رایت می‌ باشد، لذا استفاده از این سرویس‌ها برای سایت‌های دانلود ناقض قوانین کپی‌ رایت ممنوع می‌باشد.
 4. هرگونه استفاده سیاسی از سرویس‌های ما برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران ممنوع می‌باشد و قابل پیگیری است.
 5. هرگونه سرویس‌دهی IRC ممنوع می‌باشد.
 6. استفاده از سرویس‌های ما به عنوان سرویس‌‌دهنده تورنت بر روی سرویس‌های تیم ما ممنوع می‌باشد.
 7. اوورکلاک سرورهای اختصاصی ما ممنوع و سرویس شما بدون بازگشت وجه قطع می‌شود.
 8. استفاده از سرویس‌های ما برای ارائه سرویس‌های بدون احراز هویت (Login) ممنوع می‌باشد.
 9. اعمال Port Scanning در سرویس‌های ما ممنوع و سرویس شما از طرف دیتاسنتر قطع می‌شود.
 10. کلیه مسائل (اعم از تصویر، ویدئو و صوت) مرتبط با پورنوگرافی ممنوع می‌باشد و با متخلفین برابر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران برخورد می‌شود.
 11. حملات اتک دی داس به سایر سرور‌ها ممنوع می‌باشد، درصورت وصول شکایت سرویس شما بدون بازگشت وجه قطع می‌شود و از طریق پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران این موارد پیگیری خواهد شد.
 12. هرگونه توهین و تحقیر (فحاشی و هتاکی) در بخش پشتیبانی سبب قطع سرویس شما می‌شود.
 13. برای اعلام مشکلات سرویس‌های ما فقط مجاز به ارسال تیکت به بخش فنی ما هستید، و پاسخ به کلیه درخواست‌های فنی شما در پیغام‌رسان یاهو یا تلگرام یا پیام‌رسان‌های دیگر در تعهد ما نیست، درصورت لزوم پشتیبان خود با شما تماس خواهد گرفت.
 14. مشکلات حاد و با ضریب امنیتی بالا از بند ۱۳ و ۱۴ معاف می‌باشند، و می‌توانند از پیغام‌رسان تلگرام یا واتس اپ (ما با شما تماس می‌گیریم)، تیکت، تلفن‌همراه و رایانامه استفاده نمایند.
 15. در ارسال درخواست‌ های پشتیبانی حتماً به فارسی بنویسید، در غیر این‌ صورت مسئول پاسخ ندادن به درخواست شما برعهده مدیریت پشتوار سرور نمی‌ باشد و اطلاعات کاربران در بخش پشتیبانی می‌بایست حقیقی باشد.
 16. با توجه به ضوابط سایت واگریک [دات] نت، درصورتی که کاربر محترم پس از گذشت ۲۴ ساعت از سررسید، صورتحساب سرویس خود را پرداخت ننماید، پشتوار سرور سرویس مربوطه را خاموش کرده و تا ۴۸ ساعت خود را موظف به حفظ سرویس می‌داند، بدیهی است پس از گذشت ۴۸ ساعت اطلاعات قابل بازگشت نخواهد بود. (درصورت مشکل احتمالی در پرداخت حتما با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید)

تعهدات واگریک [دات] نت

 1. تیم ما متعهد است، کارسازهای مجازی خود را درصورت حضور پشتیبان تا ۲۴ ساعت به مشتریان تقدیم نماید.
 2. کلیه سرویس‌های واگریک [دات] نت به صورت مدیریت نشده (آفشور) هستند، لذا تیکت‌های مشکلات نرم‌افزاری پاسخ داده نمی‌شوند.
 3. در صورتی که از خرید خود (کارساز مجازی واگریک [دات] نت) پشیمان گشتید با توجه به دلیل قانع کننده شما، می‌توانید تا ۲۴ساعت پس از خرید کارساز با ذکر دلیل درخواست انصراف از خرید را دهید، در صورتی که سرور شما مشکل قابل رفع نداشته باشد و دلیل شما قانع کننده باشد، با درخواست شما موافقت خواهد شد.

قوانین به مرور زمان به‌ روز آوری می‌شود . . .

×

Cart